• 0048 698603476
  • fundacjareduta@protonmail.com

o nas

Polska usytuowana w strategicznym miejscu Europy, bogata w zasoby, od zawsze daje nam schronienie i wielkie możliwości do rozwoju gospodarczego, społecznego i kulturowego.

My Polacy musimy w końcu wziąć sprawy w nasze ręce i zacząć budować naszą ojczyznę, która będzie miała jasno zdefiniowany charakter, oparty na tradycyjnych wartościach, a zarazem nowoczesną i pełną energii do działania.
Podstawowym celem Fundacji Reduta jest oddolne tworzenie ruchu, kreowanie myśli społecznej, kultury, sztuki, oraz dbanie o rozwój. Wszystko po to, by Polacy mogli lepiej funkcjonować i rozwijać się na polu gospodarczym.
Uważamy, że należy wziąć sprawy w nasze polskie ręce i zacząć naprawiać wszystko to, co przez dziesięciolecia zostało wypaczone i zepsute. Musimy w końcu zacząć dbać o nasz polski interes. Jednak aby tego dokonać, potrzebujemy wsparcia wielu Polaków. Ponieważ im nas będzie więcej, tym łatwiej i szybciej będzie można przywrócić normalność, tą, którą od wieków budowali nasi dziadowie, a która bazuje na godności człowieka i na wolności wyboru.

Polska jest tylko jedna

Zapraszamy do współpracy wszystkich ludzi o mocnej identyfikacji bazującej na tradycyjnych wartościach i chcący razem z nami realizować cele fundacji.
przyjdź do nas